VIDEO ZÁZNAM – SIC webinář 31.3. Manažerská komuikace v krizi aneb, jak správně vést svůj tým v nelehkých dobách

PRO ZHLÉDNUTÍ VIDEA KOUKNĚTE ZDE

Svět se nyní potýká se závažnými problémy a naše firmy stojí před zásadními rozhodnutími pro jejich byznys a pracovní kariéry jejich zaměstnanců.

Přesto, že jsme obklopeni velkou neznámou, je potřeba začít dělat první kroky, které minimalizují škody. Jedním z předpokladů zvládnutí krize je profesionálně vedená krizová komunikace. Nepodceňme proto komunikaci se svými lidmi v této době.

Na interaktivním online semináři SIC, který proběhne 31. 3. (14-15h) se pobavíme o tom proč je krizová komunikace klíčem úspěchu zvládnutí krize. Jakou moc mají vaše slova pro vaše týmy a proč má zklidnění pomocí správně zvolených slov silné preventivní účinky pro udržení zdraví vaší firmy. On-line seminář povede a své zkušenosti s námi bude sdílet expert SIC, PhDr. Ivana Olivová.

Čemu se budeme věnovat? Na jaké otázky si odpovíme? 

  • Proč je komunikace pro zvládnutí firemní krize nejzásadnější a jak můžeme ovlivnit náladu ve firmě pro udržení kontinuity
  • Jak vaši lidé nelehkou situaci prožívají a jak se u nich krize může projevovat
  • Kdy chybně vedená komunikace ze strany lídrů může výrazně poškodit firmu
  • Proč je vaše autentičnost zásadní pro další vývoj firmy
  • A jakou strategii zvolit a jak vést svůj tým v nelehké době

Kdo seminář povede?

Ivana je dlouholetou expertkou JIC a SIC.  Má více jak 25 let manažerských zkušeností v korporátním, mezinárodním i českém prostředí v oblasti výroby, obchodu a služeb. Specializuje se na strategické řízení – tvorbu business a personálních strategií pro maximalizaci růstu a zvyšování výkonnosti firmy a optimalizaci a reorganizaci firemních procesů. Současně se věnuje mental health projektům v nadnárodních společnostech. Ivana je mentor, kouč a psychosociální terapeut.